Przegoń konkurencję - Postaw na skuteczne Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron WWW może zapewnić wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, pieniądze i popularność. Dodatkowo dzięki pozycjonowaniu strony możesz wejść na stronę główną Google i prześcignąć konkurencję. Skorzystaj z 20-letniego doświadczenia w pozycjonowaniu i produkcji reklam. Jesteśmy liderami w branży SEO. Istniejemy na rynku od 20 lat i przeprowadziliśmy tysiące kampanii reklamowych.
Pozycjonowanie

3 powody dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie stron internetowych?

Możesz dotrzeć do ponad 98 % użytkowników w Polsce którzy używają wyszukiwarki Google

Zdecydowana większość tych osób, swoje wyszukiwanie kończy na pierwszej stronie i nie szuka dalej. Czy Ty należysz do grona 3% osób, które przechodzą dalej? - Postaw na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Dzięki pozycjonowaniu stron zdobywasz nowych klientów ze swojej okolicy

Przyciągaj klientów do swojego miasta i okolic. Pozycjonowanie lokalne pomoże Ci znaleźć nowych klientów mieszkających blisko Ciebie. Lokalny koszt pozycjonowania jest niski, liczba klientów jest duża, a efekt pozycjonowania strony jest szybki.

Prześcigasz konkurencję - niczym rakieta, lądujesz na pierwszych pozycjach w Google!

Pozwól swoim konkurentom zostać w tyle! Skorzystaj z usługi pozycjonowania stron, aby poprawić swoje pozycje słów kluczowych w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie stron internetowych e-prom
pozycjonowanie wordpress
pozycjonowanie prestashop

pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonowanie stron internetowych to zespół działań mających na celu zwiększenie widoczności stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Dobra pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania to efekt systematycznej pracy, która przyczynia się do zwiększenia liczby odwiedzin klientów i zwiększenia sprzedaży.

Etapy pozycjonowania stron internetowych - krótkie wideo

Pozycjonowanie stron internetowych etapy film

Pozycjonowanie stron www - oferta

Rodzaje pozycjonowania:

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie (znane również jako pozycjonowanie typu long tail) to bardzo popularna strategia SEO (search engine optimization). Polega na umieszczeniu dużej liczby bardziej złożonych fraz kluczowych i wygenerowanie ruchu. Pozycjonowanie szerokie pozwala w krótkim czasie przyciągnąć duży ruch i zwiększyć sprzedaż.

Pozycjonowanie lokalne

Starannie zaplanowane i wdrożone strategie SEO na poziomie lokalnym przyniosły przedsiębiorstwom niewątpliwe korzyści. Jeśli prowadzisz lokalną firmę, to nie musisz rywalizować z konkurentami na poziomie krajowym. Skupienie się na Twojej miejscowości może przenieść dużo tańsze stawki i lepsze efekty pozycji słów kluczowych w wynikach wyszukiwania na słowo klucz : np. fryzjer Kraków.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepu internetowego to najbardziej skuteczny sposób promocji i reklamy. Skuteczne pozycjonowanie sklepów pozwala osiągnąć wiele korzyści biznesowych. Należy pamiętać, że wszystkie działania związane z pozycjonowaniem są czasochłonne, a więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Dzięki pozycjonowaniu sklepów Internetowych zwiększymy liczbę wizyt w sklepie e-commerce, poprawimy widoczność Twojej marki w Internecie oraz skuteczne rozreklamujemy Twój sklep internetowy co w efekcie przełoży się na zwiększenie zysków w sklepie Internetowym.

3 etapy skutecznego pozycjonowania:

Audyt strony internetowej

Audyty SEO to analiza Twojej strony internetowej oraz jej otoczenia w oparciu o elementy decydujące o jej widoczności w wyszukiwarce Google. Celem audytu strony internetowej jest wyszukanie i wskazanie elementów, które należy zmienić, poprawić lub usunąć, aby uzyskać najwyższą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google.

Optymalizacja techniczna

Zasadniczo pozycjonowanie dzielimy na działania on-site oraz off-site. Techniczna optymalizacja jest częścią działań on-site, czyli takich, które wymagają wdrożenia w obrębie strony internetowej. Nie bez powodu optymalizacja techniczna strony internetowej uznawana jest za najtrudniejszy aspekt SEO.

Podstawową zaletą poprawnie zoptymalizowanej technicznie strony jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Optymalizacja techniczna ma na celu wyeliminowanie błędów związanych z crawlowaniem i indeksowanie strony przez roboty Google.

Zadbana i piękna strona internetowa może wzbudzić zainteresowanie odwiedzających i pomóc zwiększyć obroty firmy.

Optymalizacja treści

Optymalizacja treści to dostosowanie tekstu do wymagań wyszukiwarek, aby zwiększyć pozycję strony w wynikach wyszukiwania. To bardzo ważny element w procesie pozycjonowania, gdyż decyduje o zgodności strony z zapytaniem na podstawie treści.

Pierwszy etapem związanym z pozycjonowaniem stron internetowych jest wykonanie analizy i doboru odpowiednich słów kluczowych. Sprawdzana jest obecna widoczność sklepu, jego asortyment, kategorie produktowe i treści blogowe. Na tej podstawie przygotowywana jest poprawna struktura oferty (o ile wymaga poprawienia) i dobierane są pod nią słowa kluczowe, która najlepiej ją opisują.

Bardzo ważne jest wyselekcjonowanie odpowiednich słów, ponieważ nie wszystkie słowa wpisywane w wyszukiwarkę przez użytkownika są słowami sprzedażowymi, albo takimi które generują ruch.

Zdecydowana większość fraz kluczowych to zapytania informacyjne. Algorytmy wyszukiwarek nauczyły się rozpoznawać intencje użytkowników, stąd decydujące jest dobranie odpowiednich słów kluczowych pod intencje użytkownika.

Pozycjonowanie - usługi dodatkowe

Link building

Pozycjonowanie stron zawsze było kojarzone z pozyskiwaniem linków z innych stron internetowych. Kiedyś zadanie to było stosunkowo proste, ponieważ ilość była ważniejsza niż jakość. Eksperci z Google dokonali wielu zmian w algorytmach odnośnie link buldingu. Oznacza to że dawno stosowane metody przetwarzania nie są już skuteczne. Obecnie trzeba pozyskiwać wartościowe linki, które będą kierować Do Państwa strony. Celem link buildingu jest zwiększenie zaufania domeny w wyszukiwarce Google - przez co pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania będą wzrastać.

Kampanie Ogłoszeniowe

Zareklamuj się za pośrednictwem naszej agencji reklamowej, a będziesz widoczny na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych w Polsce! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują rzetelne reklamowanie firmy na największych portalach ogłoszeniowych takich jak OLX, Sprzedajemy czy Gumtree. Zapewniamy promocję Twojego biznesu w Internecie oraz rzetelnie przygotowane ogłoszenia. Dzięki kampanii ogłoszeniowej dywersyfikujemy również linki przez co pozycjonowanie stron jest naturalne.

Artykuły sponsorowane

Ogromną zaletą reklamy sponsorowanej jest możliwość dotarcia do nowych odbiorców serwisów, na którym będą zamieszczane materiały promocyjne. Autopromocja w zewnętrznej witrynie internetowej na temat związany z Twoją firmą jest szczególnie przydatna, gdy będzie kierowana do osób zainteresowanych danym obszarem.

Dlaczego e-prom i skuteczne pozycjonowanie?

Agencja reklamowa e-prom zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych od prawie 20 lat. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność, jeszcze w czasach, gdy Internet dopiero pojawiał się w Polsce.

Agencja reklamowa e-prom na przestrzeni lat nieustannie ewoluowała, dostosowując się do dzisiejszego kształtu rynku internetowego i reklamy. Dlatego możesz być pewien, że dzięki zgromadzonemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami.

Bezpieczne Metody Pozycjonowania

Dzięki zastosowaniu legalnych metod pozycjonowania stron propagowanych przez wyszukiwarki Państwa strona internetowa będzie miała wysoką wartość merytoryczną i funkcjonalną, dzięki czemu stanie się atrakcyjna dla robotów wyszukiwarek i użytkowników.

Doświadczenie

20 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych

Elastyczne umowy

Dostosujemy ofertę pozycjonowania strony do Twoich wymagań - dostaniesz to, czego najbardziej potrzebujesz.

Stały nadzór działań

Własny opiekun, który zawsze odbiera telefon

Zamów rozmowę
o pozycjonowaniu.

Dorota Szczepaniak przedstawiciel handlowy e-prom

Dorota Szczepaniak

Opiekun Klienta w e-prom.

+ 48 786 125 025

[wpforms id="5279"]
Nie ufaj nam na słowo!

Zaufaj wynikom!
wykres-case-study

Pozycjonowanie - opinie klientów

Sprawdź opinie klientów firmy e-prom.

Polecam w 100%. Odkąd e-prom zajął się pozycjonowaniem mojej strony widzę realny przyrost klientów z sieci. Kompleksowo obsłużą, konkretnie doradzą i wykonają usługę bardzo rzetelnie. Zespół profesjonalistów, którzy wiedzą czym jest marketing internetowy.
Od samego początku działań marketingowych zauważam realne korzyści w postaci zwiększonego ruchu na stronie, oraz ilości nowych zapytań ofertowych. Polecam e-prom każdemu, kto chce zwiększyć swoją widoczność w sieci jak i rozpoznawalność marki. Młodzi i pomysłowi ludzie w e-prom to przyszłość marketingu internetowego!
Wcześniej korzystałem z innych agencji marketingowych i nie było efektów. Cieszę się, że trafiłem do firmy e-prom bo dopiero teraz za moje wydane pieniądze na reklamę jest realna i prawdziwa stopa zwrotu z usług tej firmy! Rafał mówi prawdę i jest profesjonalny i merytoryczny w tym co robi 😊 jeśli chcesz mieć efekty w swojej reklamie, koniecznie napisz do tej firmy, a będziesz zadowolony! ☝️😁🙂
4.8/5
4.9/5

FAQ

Pozycjonowanie jak zacząć? +
Przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania witryny warto skorzystać z audytu SEO. Analiza strony internetowej jest pierwszym krokiem do prawidłowego pozycjonowania i może być przygotowana przez agencje reklamowe lub ekspertów SEO. Celem przeglądu serwisu jest wyszukanie i zidentyfikowanie elementów, które wymagają zmiany, poprawienia lub usunięcia, aby zapewnić najwyższą pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania Google. Prawidłowo przygotowany audyt jest
Co to jest Audyt SEO ? +
Audyt strony internetowej można porównać do konsultacji lekarskich. Tak jak żaden lekarz nie wykona operacji bez diagnozy i badań, tak eksperci SEO nie powinni rozpoczynać procesu pozycjonowania bez analizy strony i wyeliminowania irytujących problemów, z którymi mogą się spotkać klienci (np. Długo wczytują się obrazki czy złe wyświetlanie strony na telefonie). Po zdiagnozowaniu takich problemów należy przystąpić do optymalizacji technicznej serwisu w celu ich usunięcia. Dopiero gdy nasza strona “ jest zdrowa” czyli działa szybko i poprawnie, możemy przystąpić do właściwego procesu pozycjonowania strony nazwanego optymalizacją treści, który polega na dostosowanie tekstu do wymagań wyszukiwarek, aby zwiększyć pozycję strony w wynikach wyszukiwania..
Jak długo trwa pozycjonowanie stron? +
Jak być może już wiesz, pozycjonowanie obejmuje trzy kluczowe etapy. W pierwszej kolejności przed przystąpieniem do właściwego pozycjonowania należy przeprowadzić audyt SEO, który pozwoli nam zrozumieć mocne i słabe strony serwisu. Po przeglądzie powinieneś pozbyć się wszystkich błędów technicznych i przyspieszyć ładowanie swojej strony. Tylko w ten sposób możemy rozpocząć właściwą fazę pozycjonowania.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to złożony i czasochłonny proces. Wyniki wyszukiwania nigdy nie są od razu widoczne - musisz uzbroić się w cierpliwość, aby zauważyć wzrost ruchu spowodowany wyższymi rankingami wyników wyszukiwania.

Zapoznanie się z witryną i zaufanie do niej może zająć trochę czasu. Budowanie wiarygodności w oczach Google można porównać do poznawania ludzi - im dłużej kogoś znamy, tym lepiej o nich mówimy i tym lepiej możemy ich ocenić. Google działa w ten sam sposób - jeśli wyszukiwarka może rozpoznać Twoją witrynę jako godną zaufania, to z pewnością podniesie Twój ranking w Google. Należy również wziąć pod uwagę kilka innych czynników: branżę, w której działasz, doświadczenie ekspertów SEO w witrynie, zastosowaną strategię pozycjonowania, historię witryny (tj. Poprzednie działania SEO) oraz sam ostateczny poziom konkurencji.
Jak pisać teksty pod pozycjonowanie+
Jeśli chcesz pisać tekst zorientowany na SEO, musisz mieć strategię pisania i publikowania. Zakładając, że prowadzisz sklep internetowy, przede wszystkim powinieneś opracować teksty na stronę główną, kategorie, podkategorie, stronę producentów oraz najlepiej sprzedające się produkty. Pamiętaj też o kilku ważnych zasadach - dokładnie opisuj to, co widzisz, w żaden sposób nie kopiuj treści z innych stron! Musisz przeanalizować, które słowa powodują kliknięcia i przyciągają najwięcej klientów. Sam Google stwierdził, że najważniejszym elementem pozycjonowania jest content marketing. To strategia pozyskiwania potencjalnych klientów polegająca na reklamowaniu marki lub firmy poprzez tworzenie i publikowanie oryginalnych i wartościowych treści (takich jak poradniki, przydatne informacje czy blogi).
Jak nazywać zdjęcia pozycjonowanie? +
Google może czytać opisy zdjęć, a nawet zdjęcia, które przesyłasz na stronę internetową. Z tego powodu przed rzuceniem warto nadać im odpowiednią nazwę. Po pierwsze, nazwa plików jakie wrzucasz do internetu powinna odnosić się do tego, co jest opisane na grafice lub na zdjęciu. Nazwa powinna zawierać wiele słów kluczowych oddzielonych myślnikami - najlepiej nie używać polskich znaków.
Pozycjonowanie co daje? +
Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek może poprawić Twoją pozycję w wynikach wyszukiwarek, co może przełożyć się na wzrost sprzedaży i lepszą widoczność biznesu. Dodatkowo ze względu na pozycjonowanie serwisu można wejść na stronę główną Google i prześcignąć konkurencję, pamiętajmy, że dobra widoczność w internecie to przede wszystkim zasługa wyszukiwarki Google, dzięki czemu klienci mogą znaleźć informacje o produktach i usługach. . Obecnie aż 98,38% użytkowników w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. Dlatego proces pozycjonowania strony internetowej jest tak ważny dla MŚP. Regularne inwestowanie w SEO może przynieść ogromne korzyści, szczególnie dla startupów, które nie mogą wydać dużego budżetu na kampanie reklamowe.